Cesta časem: dle mě NE!!

9. června 2011 v 19:36 | Onisay |  Všeho Trochu :)
Je 9.6.2011
Pro mě je to právě teď současnost,ale za pár let to bude minulost.Stejně jako to bylo kdysi a jistě ještě bude. Čas běží a na nikoho se neohlíží. Můžeme ho žádat sebevíc ať zpomalí.Nikdy nepočká. Mohl by počkat,ale to by jsme museli mi zpět v čase. Kam? A to by jsme byli dvakrát v jednom ,a vůbec v druhém čase? Jistě nějak by to bylo. Vědci už toho dokázali hodně a je možné že budeme jednou cestovat i časem. A zase tu mám jednu otázku...'K čemu by nám to bylo? To chcete aby se některé věci nestali? Svět má svůj řád a ten by se neměl narušovat. Co kdyby někdo varoval obyvatele Lidic? Umíte si představit následky? Najednou by ožili lidé kteří měli být mrtví. Jejich děti co se neměli narodit by se tu zničehonic objevili.A nebo naopak: Co kdyby zemřel někdo kdo měl žít. Víte...onokdyby někdo cestoval minulostí a zabil např. mého nebo vašeho předka....Zemřeli by jsme také.Hrůza co? Je to lákavé,ale nebezpečné a zničující.Zkrátka:
ty následky by byli hrozné. V čase by se nikdo hrabat neměl. Co bylo,bylo a my to nemůžeme měnit a ani na to nemáme právo. Jistě každý by občas chtěl změnit události.Ach takovejch věcí bych změnila. Co z toho? Mělo se to stát a tak se to stalo. Jistě třeba mi to nebylo příjemné ,ale byla to zkušenost.
A co naopak.Umíte si představit cestovat do budoucnosti? Jsem jedna z osob co věří na vědmi. Ale oni necestují časem.Jen tuší co nastane. Nechtěla bych vědět co mě čeká. Kdyby mi někdo vyklopil celou mojí budoucnost....Proč bych pak měla žít?? Co by pak bylo smyslem života? Kdyby jsme např. mohli přeskočit nepříjemné události. To by jsme prožívali jen to hezké? To by jste chtěli?
Já NE!
Život má určenej řád a to má své důvody.

A tak vás teď žádám: napište mi pod to svůj názor. Třeba na to máte jiný pohled nebo se mnou dokonce souhlasíte. Děkuji za přečtení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký je váš pohled na cestu časem?

Souhlasím s tím že NE... 100% (6)
Má to své ano i ne... 0% (0)
No a? Já jsem pro!! 0% (0)

Komentáře

1 jucik jucik | Web | 9. června 2011 v 19:52 | Reagovat

Ahoj jestli chceš zaregistruj se na mojem blogu- soutěž o nej písničku :)

2 Dobrc Dobrc | 16. června 2011 v 22:27 | Reagovat

Já musím souhlasit, je to tak jak píšeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
K čemu je v životě všechna snaha?? K posměchu druhejch!!