Červen 2011

Pauza

19. června 2011 v 14:17 | Onisay
Pamatuji si když jsem zakládala tento blog. Plna iluzí sem si myslela jak velkou bude mít návštěvnost a já se o něj budu starat. Bohužel není čas a s kamarádkou máme další blog. Nechci to tu úplně zničit a tak vám oznamuji že blog se pozastavuje. Nějakou dobu ode mě články nečekejte. Mrzí mě to, ale budu se snažit vrátit co nejdříve. Nějaké moje práce najdete na našem new blogu : http://dveblbovinky.blog.cz/ papa zatim se loučim.
Onisay

BLBEC

12. června 2011 v 16:13
Tak ten mě dostal :DD

Ve školní jídelně si přisedne student k nerudnému profesorovi a ten říká:
"Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí."
Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letím."
Čímž samozřejmě profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek.
Bohužel pro něj, student na vše odpověděl bezchybně.
Proto mu dává poslední otázku: "Kdyby jste si mohl vybrat ze dvou pytlů, v jednom by bylo zlato, ve druhém rozum, který by jste si vybral?"
Student po chvíli řekne, že by si vybral ten se zlatem. Profesor vítězoslavně:
"No vidíte, a já bych si vybral ten s rozumem."
Student neváhá: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí."
Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč.
Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s připomínkou:
"Pane profesore, vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste žádnou známku….."

JUU xDD

11. června 2011 v 16:12 Vtípky

Tak trochu kruté,ale ten konec :D

Stěžuje si pan Šin v domově důchodců na svou manželku:
"Nevadí mi, že kouří moje cigarety, pije moji slivovici a sebere mi důchod, ale když si sedne k obědu a směje se na mě mýma vlastníma zubama, tak to už je moc!"

Cesta časem: dle mě NE!!

9. června 2011 v 19:36 | Onisay |  Všeho Trochu :)
Je 9.6.2011
Pro mě je to právě teď současnost,ale za pár let to bude minulost.Stejně jako to bylo kdysi a jistě ještě bude. Čas běží a na nikoho se neohlíží. Můžeme ho žádat sebevíc ať zpomalí.Nikdy nepočká. Mohl by počkat,ale to by jsme museli mi zpět v čase. Kam? A to by jsme byli dvakrát v jednom ,a vůbec v druhém čase? Jistě nějak by to bylo. Vědci už toho dokázali hodně a je možné že budeme jednou cestovat i časem. A zase tu mám jednu otázku...'K čemu by nám to bylo? To chcete aby se některé věci nestali? Svět má svůj řád a ten by se neměl narušovat. Co kdyby někdo varoval obyvatele Lidic? Umíte si představit následky? Najednou by ožili lidé kteří měli být mrtví. Jejich děti co se neměli narodit by se tu zničehonic objevili.A nebo naopak: Co kdyby zemřel někdo kdo měl žít. Víte...onokdyby někdo cestoval minulostí a zabil např. mého nebo vašeho předka....Zemřeli by jsme také.Hrůza co? Je to lákavé,ale nebezpečné a zničující.Zkrátka:
ty následky by byli hrozné. V čase by se nikdo hrabat neměl. Co bylo,bylo a my to nemůžeme měnit a ani na to nemáme právo. Jistě každý by občas chtěl změnit události.Ach takovejch věcí bych změnila. Co z toho? Mělo se to stát a tak se to stalo. Jistě třeba mi to nebylo příjemné ,ale byla to zkušenost.
A co naopak.Umíte si představit cestovat do budoucnosti? Jsem jedna z osob co věří na vědmi. Ale oni necestují časem.Jen tuší co nastane. Nechtěla bych vědět co mě čeká. Kdyby mi někdo vyklopil celou mojí budoucnost....Proč bych pak měla žít?? Co by pak bylo smyslem života? Kdyby jsme např. mohli přeskočit nepříjemné události. To by jsme prožívali jen to hezké? To by jste chtěli?
Já NE!
Život má určenej řád a to má své důvody.

A tak vás teď žádám: napište mi pod to svůj názor. Třeba na to máte jiný pohled nebo se mnou dokonce souhlasíte. Děkuji za přečtení.

Tak dáme testík ne?

9. června 2011 v 15:58 Vtípky
Zaujimave..

Máte na celý test maximálne 5-6 sekund, kdyz ne, výsledek se nepocítá.
Potom se podívejte na výsledek na konci strany.
Spocítejte, kolikrát se písmeno `F` vyskytuje v následujícím textu:

Nové metody :D

7. června 2011 v 8:55 Vtípky
Přijde nová učitelka zeměpisu do školy. Otevře dveře do třídy, postaví se před žáky a začne: "Děti, chtěla bych vám povídat..." Děti po ní začnou házet papírky a křičet, aby vypadla. Celá uplakaná vyběhne ze třídy a utíká k řediteli. Ředitel ji pozorně vyslechne: "Paní učitelko, já vás chápu, ale víte, jak to učil Komenský? Děti je třeba zaujmout a potom začít vykládat. Předvedu Vám to." Jdou ke třídě, ředitel rozkopne dveře třídy a zakřičí pozdrav: "Čau koťata!" "Ahoj říďo!" odpoví sborem třída. "Dokážete natáhnout prezervativ na glóbus?" A co je to glóbus?" "Právě to vám teď vysvětlí nová paní učitelka!"

Paroubek v letadle

6. června 2011 v 15:47 Vtípky
Napadlo mě dávat sem vtípky-takže nová rubrika a doufám i pobavení :)

Tento mě pinknul do oka a to i přes to že nejsem u zastánce tohoto humoru...

Hrozná situace: Paroubek sedí v letadle, které náhle začne hořet a řítí se k zemi. Paroubek se křižuje a modlí, když tu se před ním objeví sám ďábel a praví: "Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč, a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář!" "To neřeknu!" brání se Paroubek. "Vždyť je to pravda," namítá ďábel. "Právě proto," oponuje Paroubek. "Tak ahoj," loučí se Satanáš. "Počkej, já se bojím..." "Splň tedy mou podmínku." "Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet..." A ze všech sil zakřičí: "Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!" Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká: "Kolego, křičíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády !"

Jéé

5. června 2011 v 15:58 | Onisay |  Všeho Trochu :)

Kdo z vás, se někdy nekoukal na pohádky?? Kdo z nás na nich nevyrůstal?? Teď už nemohu pohádku ani cejtit.Ovšem animovaný to je něco iného ;D
Pamatuji si když mě bráška tahal z postýlky a koukali jsme se od 6ti na pohádky.To už si dnes neumím představit.Stále sice vztávám v 6 ,ale....
K čemu je v životě všechna snaha?? K posměchu druhejch!!