Smrt duše=sebevražda

26. ledna 2011 v 21:37 | Onisay |  ta co tvoří :)
Jak může umřít duše a cit.Jak může někdo někoho dohnat k Sebevraždě...

Život je pes, já toho psa nesnášim!
Vše je pravda...
Táákže takhle nějak je to u nás doma,hezké čtení.
Topím se v tom!V čem?? v životě! Stačilo mi 13 let na to abych udělala osudové chyby. Rodiče se hádaj máma je na dně táta je protivnej.Matka se před nedávnem zhroutila.Pamatuju jaké to bylo když jsem byla malá.Táta se pral s bratrem mamka breřela,vztekala se a byla na dně.Padá na zem babička k ní běží řve na tátu "to je moje dcera cos jí udělal!"táta jí odhání ale i tak se s bratrem poprali mezitim co maminka tam leží na zemi. Ze shodů to pozoruje děvčátko je mu asi 6let...O pár let později to stejné děvčátko i s prababičkou běží za matkou otec a syn se perou dál,rozbijí sklo ve dveřích.Nikoho nezajímá že se toho zůčastní 8 letá holčička že jí to změní,že se uzavře před city Emocemi?? ne všem je to jedno,ta holčička má ještě jednoho bratra na kterého dnes už málem zapoměla odstěhoval se a nemá na ní čas.Stará se celí polekaný o maminku a uklidňuje sestřičku.

Ta holčička jsem já,vyrostla jsem a vidím to zase o několik let později podobné (plus je tady bratra ex a ja ji bonzla jeho současné-sem ta nejhorsi ségra) hádají se mamka řve brečí nesrozumitelně  na otce něco křicí a najednou - třištící se sklo rána a ticho! Znamena to jediné matka opět zkolabovala tentokrát u toho není holčička jen otec a dolu běží bratr(-mladší starši se odstehoval.)Ta dívka necítí nic žádné pocity ty už dávno odhodila teď tady sedí vzpomíná a  pouští si smutné songs,ale ani jedna slza neupadne žádny cit. Zařekla se že nikdy neskončí jako matka nikdy nechce rodinu-hlavně když vidí jak to její maminku zničilo jak jsou spolu jen kuli ní   a ona to tak nechce!Matka jí často opakuje že je tu puze kvůli ní. Bolí jí to,ale ona už nemá skoro žádné city vytěsnila je.Psychycky dospěla velmi brzo dříve než by měla.
Oblíkne si mikinu-je jí zima jde se najíst a co vidí? v obýváku rodiče leží na gauči-společně! jak mu dokáže odpustit?? to co jí dělá,ničí jí život a ona mu zase slepě odpustí proč?protože by sama nedokázala žít...nemá dost velké peníze aby se uživila.Krutá daň za děti a za vše a za dům a proč se dnes hádají? Dříve za to mohl vzpurný brat dnes jsou na vině cigarety ničí matku kousek po kousku ničí jí rodinu-maželství,zdraví,psychyku prostě vše dělají z ní trosku.Já tak neskončím já ne!! Dříve jsem hledala oporu v Tokio Hotel jako jiné fan ale teď už né byla jsem na nich závislá, ale co risknu to zas protože se mi uleví a co na něco se umřít musí a mě umře duše. Co bude dál nevím ale ještě jednou kolaps a končí to donutím jí!Nemohu se na to koukat!!Protože jednou by mohla spáchat sebevraždu!

dík že jste si to přečetli vše je pravda pouze tam neni vše - bylo by to moc dlouhé a prosím napište mi váš názor a pohled na tento příběh.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christine Jacquess Christine Jacquess | Web | 26. ledna 2011 v 22:06 | Reagovat

Smutné. Moc smutné. :(

2 Onisay Onisay | E-mail | Web | 27. ledna 2011 v 14:40 | Reagovat

njn to jo ale co se dá dělat?? :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
K čemu je v životě všechna snaha?? K posměchu druhejch!!