opravdové problémy

17. ledna 2011 v 7:00 | Onisay |  ta co tvoří :)
Podívejte se na sebe! Co vidíte?? Nulu,nikoho,jen blbečka?Jo přesně takhle si příjdu! Jako nula,nikdo! Jsem jen otrok ostatních.Včera se mě ptala jedna "kámoška"jestli jí pučim instalační CD k sims.Myslí se že sem úplně blbá? Slyšim jak  mě pomlouvá a pak po mě něco chce?  tss no dovolte. Všem takovejmhle husam chci dát radu:pokud někoho pomlouváte dejte si pozor ať vás neslyší! a nebo to dělejte jako já nikoho nepomlouvejte a pokud si na něj chcete zanadávat-nejlépe v soukromí-řekněte mu to nejdříve do očí. Já  osobně nemám žádné problémy s pomluvama a naopak si ke mě už pár lidí přišlo stěžovat jak se v tom topěj.
Ale tohle není jediná věc která mě štve. 
Co války? hladovící a na podvíživu umírající děti? AIDS? To jsou důležité věci! děti v Africe by byli vděčný za bochník chleba,a já?? Já dostala k vánocům notebook,mobil paušál...a nic z toho si v podstatě ani nezasloužim!Mobila věčně ztrácím a můj prospěch ve škole notebooku neodpovídá.

 Víte co je nejhorší? To že já i moji vrstevníci si stěžujeme na zbytečnosti!-jako třeba to, že nás někdo pomlouvá-Spousta zdravejch lidí si bere život,řežou se a nevážej si toho co mají.Jsou zdraví většina z nich má kde bydlet ,ale itak je jim to málo.Co by dali děti někde v Africe za zdraví spousta jich je HIV pozitivních a vinou věčných válek o obživu příjdou o domov,často o rodinu a občas třeba o nohu.Kdyby muži neznásnilňovali nevinné ženy jen tak na ulicích nebylo by tolik lidí trpících pohlávnímy chorobami(opět AIDS) Všichni se podřizujou pouze tomu aby měli pohodlí a uspokojili svoje touhy! Nikoho nezajímá,že kůli tomu někdo umře,bude trpět. Co kdyby se lidé více ohlíželi po ostatních a přestali být  tak sobečtí? Myslíte že by to bylo lepší já myslím že ano!
Nějaká hloupá holka se trápí,že je tlustá,a jak to dopadne? Anurexií,bulimií... Co by chudí lidé dali za to abyse mohli najíst,ti lidé nejspíše nikdy nepoznají jaké to je být tlustý.zamysleme se nad tím a snad nám dojde jak sme nevděční za to co máme jako jsou např.základní věci:rodina,zdraví,střecha nad hlavou...až si zase budeme stěžovat vzpoměňme si na ně!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Strifynka Uchiha Strifynka Uchiha | E-mail | Web | 19. ledna 2011 v 17:02 | Reagovat

krásnej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
K čemu je v životě všechna snaha?? K posměchu druhejch!!